Enheter inom äldreomsorgen

Götene hemvård (norra gruppen och centrum)

Enhetschef Thomas Lundberg
Telefon: 0511-38 61 26
E-post: thomas.lundberg@gotene.se

Götene hemvård (västra gruppen, Sil, nattpatrullen)

Enhetschef Katarina Rexha
Telefon: 0511-38 68 52
E-post: katarina.rexha@gotene.se

Äldreomsorg Hällekis (hemvård, Backlyckans äldreboende och Träffpunkter)

Enhetschef Jari Rajala
Telefon: 0511-38 66 60
E-post: jari.rajala@gotene.se

Äldreomsorg Lundsbrunn (hemvård)

Enhetschef Lotta Björk
Telefon: 0511-38 65 62
E-post: Lise-lott.bjork@gotene.se

Äldreomsorg Källby (hemvård och Fridebogårdens äldreboende)

Enhetschef Lotta Björk
Telefon: 0511-38 65 62
E-post: Lise-lott.bjork@gotene.se

Ceciliagårdens äldreboende

Enhetschef Maria Elmlund
Telefon: 0511-38 68 50
E-post:maria.elmlund@gotene.se

Kastanjegårdens äldreboende

Enhetschef Anna Tapper Andersson
Telefon: 0511-38 62 59
E-post: anna.tapperandersson@gotene.se

Enhetschef Ejvenia Mia Edelbring
Telefon: 0511-38 61 22
E-post: evjenia.edelbring@gotene.se

Helenagårdens äldreboende

Enhetschef. Ingela Persson
Telefon: 0511-38 61 20
E-post: ingela.persson@gotene.se

Korttidsvård

Enhetschef Ewa Karlsson
Telefon: 0511-38 64 17
E-post: ewa.karlsson@gotende.se

Vikariepoolen

Enhetschef Adam Nord
Telefon: 0511-38 67 60
E-post: adam.nord@gotene.se

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!