Enheter inom äldreomsorgen

Götene hemvård (norra gruppen och centrum Träffpunkten)

Enhetschef Thomas Lundberg
Telefon: 0511-38 61 26
E-post: thomas.lundberg@gotene.se

Götene hemvård (västra gruppen, Sil, nattpatrullen)

Enhetschef Lena Smedberg
Telefon: 0511-38 68 52
E-post: lena.smedberg@gotene.se

Äldreomsorg Hällekis (hemvård och Backlyckans äldreboende)

Enhetschef Jari Rajala
Telefon: 0511-38 66 60
E-post: jari.rajala@gotene.se

Äldreomsorg Lundsbrunn (hemvård)

Enhetschef Lotta Björk
Telefon: 0511-38 65 62
E-post: Lise-lott.bjork@gotene.se

Äldreomsorg Källby (hemvård och Fridebogårdens äldreboende)

Enhetschef Lotta Björk
Telefon: 0511-38 65 62
E-post: Lise-lott.bjork@gotene.se

Ceciliagårdens äldreboende

Enhetschef Maria Elmlund
Telefon: 0511-38 68 50
E-post:maria.elmlund@gotene.se

Kastanjegårdens äldreboende

Enhetschef Päivi Varis Pettersson
Telefon: 0511-38 61 22
E-post: paivi.varis-pettersson@gotene.se

Helenagårdens äldreboende

Enhetschef Anna Tapper Andersson
Telefon: 0511-38 61 20
E-post: anna.tapperandersson@gotene.se

Sörbogårdens äldreboende

Enhetschef Ewa Karlsson
Telefon: 0511-38 62 59
E-post: ewa.karlsson@gotende.se

Korttidsvård och hemsjukvård

Enhetschef Mia Edelbring
Telefon: 0511-38 69 34
E-post: evjenia.edelbring@gotene.se

Vikariepoolen

Enhetschef Adam Nord
Telefon: 0511-38 67 60
E-post: adam.nord@gotene.se

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!


Sidansvarig: Elisabeth Gerhardsson, senast ändrad 05 september 2018