Kontaktinformation
Fritid-Ungdom

Här jobbar ett härligt gäng med Fritidsledare. Alla har olika ansvarsområden så kontakta i första hand den som din fråga gäller.

Susanne Lövgren Frost: Susanne.LofgrenFrost@gotene.se
- Ungdomsdemokrati
- Liljestensskolans café
- Integrations och grupparbete för tjejer
- En snabb slant
- Samverkan med andra organisationer
- Arrangemang
Tel: 0511-386083 eller 0702- 60 23 38

Catrine Persson: catrine.persson@gotene.se
- Teamledare för Fritid-ungdom
- Verksamhetsutvecklare för Kultur och Fritid
- Ungdomsdemokrati
- Götene Skatepark
- En snabb slant
- Må bra läger/aktivitetsdag tillsammans med Axevalla folkhögskolas Fritidsledarlinje
- Arrangemang
- Samverkan med andra organisationer och kommuner
Tel: 0511-386186 eller 070- 60 75 907

Niclas Andersson: Nicklas.Andersson@gotene.se
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Musik
- Arrangemang
- Skolinformation
- Fält
Tel: 0708- 90 76 79

Camilla Löfgren Strand: Camilla.LofgrenStrand@gotene.se
- Tjejgrupper
- Liljestensskolans café
- Fältarbete kvällstid
- Drogförebyggande arbete
- Fritidsgårdarna
- Arrangemang
Tel: 0768- 33 81 15

Pernilla Sahlström: Pernilla.Sahlstrom@gotene.se
Ledig för studier till sommaren år 2020

Linn Stenbäck: Linn.Stenback@gotene.se
- Tjejgrupper
- Liljestensskolans café
- Fritidsgårdar
- Arrangemang
- Fält och integration för ungas fritid

Liselotte Hansen: Liselott.Hansen@gotene.se
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Arrangemang
Tel: 0702- 60 23 35

Josefine Prytz: josefine.prytz@gotene.se
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Administrativt arbete
- Arrangemang
Tel: 0702- 60 23 34

Vik. fritidsledare 2019-2020. Dennis Mann: dennis.mann@gotene.se
- Fritidsgårdar
- Liljestensskolans café
- skateparksaktiviteter
- Grupper
- Arrangemang
- Fält

Marcus Andersson: marcus.andersson@gotene.se
- Friluftspedagog
- Fritidsgård
- Läger
- Arrangemang

Johannes Barsch - tjänstledig till 2021

Fritid ungdom 2019

Fritidsledare Fritid-ungdom/Kultur fritid Götene kommun

Relaterade sidor

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!