Kontaktinformation
Fritid-Ungdom

Här jobbar ett härligt gäng med Fritidsledare. Alla har olika ansvarsområden så kontakta i första hand den som din fråga gäller.

Susanne Lövgren Frost: Susanne.LofgrenFrost@gotene.se
- Ungdomsdemokrati
- Integrations och grupparbete för tjejer
- En snabb slant
- Samverkan med andra organisationer
- Arrangemang
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
Tel: 0511-386083 eller 0702- 60 23 38

Catrine Persson: catrine.persson@gotene.se
- Verksamhetsutvecklare, projekt och liknande
- Ungdomsdemokrati
- Integrationsarbete fritidsverksamhet
- Götene Skatepark
- Lovverksamheter
- En snabb slant
- Må bra läger/aktivitetsdag tillsammans med Axevalla folkhögskolas Fritidsledarlinje
- Fritidsverksamhet för ungdomar med funktionsvariationer
- Arrangemang
- Samverkan med andra organisationer och kommuner
Tel: 0511-386186 eller 070- 60 75 907

Niclas Andersson: Nicklas.Andersson@gotene.se
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Musik
- Arrangemang
- Skolinformation
- Fält
Tel: 0708- 90 76 79

Camilla Löfgren Strand: Camilla.LofgrenStrand@gotene.se
- Tjejgrupper
- Integrationsarbete fritid
- Fältarbete kvällstid
- Drogförebyggande arbete
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Arrangemang
- Skolinformation
Tel: 0768- 33 81 15

Pernilla Sahlström: Pernilla.Sahlstrom@gotene.se
Ledig för studier 2018-2019

Linn Stenbäck: Linn.Stenback@gotene.se
- Tjejgrupper
- Fritidsgårdar
- Arrangemang
- Rastaktiviteter på skolor
- Fält och integration för ungas fritid

Liselotte Hansen: Liselott.Hansen@gotene.se
- Tjejkvällar
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Arrangemang
Tel: 0702- 60 23 35

Josefine Prytz: josefine.prytz@gotene.se
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Arrangemang
- Skolinformation
Tel: 0702- 60 23 34

Vik. fritidsledare 2019-2020. Dennis Mann: dennis.mann@gotene.se
- Fritidsgårdar
- skateparksaktiviteter
- Grupper
- Arrangemang
- Läger
- Skolinformation
- Fält


Fritid ungdom 2019

Fritidsledare Fritid-ungdom/Kultur fritid Götene kommun

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!


Sidansvarig: Catrine Persson, senast ändrad 07 augusti 2019