Kontaktinformation elevhälsan

Här hittar du kontaktinformation till personalen som tillhör elevhälsan.

Postadress

Elevhälsan
Götene kommun
533 80 Götene

Skolsköterskor

Hällekis skola och Lundabyn

Ida Jonsson
Telefon: 0511-38 64 51
E-post: ida.jonsson@gotene.se

Källby Gård

Sara Nilsson
Telefon: 0511-38 61 63
E-post: sara.nilsson@gotene.se

Liljestensskolan

Monika Edh Shepard
Telefon: 0511-38 61 81
E-post: monika.edhshepard@gotene.se

Ljungsbackenskolan

Ing-marie Bernhard
Telefon: 0511-38 61 94
E-post: ing-marie.bernhard@gotene.se

Prästgårdsskolan

Lone Zetterlund
Telefon: 051-38 65 15
E-post: lone.zetterlund@gotene.se


Specialpedagoger

Hällekis skola

Tobias Höstblom
Telefon: 0511-38 64 34
E-post: tobias.hostblom@edu.gotene.se

Källby Gård

Patrik Arvidsson
Telefon: 0511-38 67 08
E-post: patrik.arvidsson@edu.gotene.se

Liljestensskolan

Kaliopi Frostemark
Telefon: 0511-38 64 45
E-post: kaliopi.frostemark@edu.gotene.se

Josefine Thorold
Telefon: 0511-38 64 59
E-post: josefine.thorold@edu.gotene.se

Ljungsbackenskolan

Cecilia Persson
Telefon: 0511-38 68 51
E-post: cecilia.persson@edu.gotene.se

Prästgårdsskolan

Petra Lidholm
Telefon: 0511-38 64 50
E-post: petra.lidholm@gotene.se

Förskolor

Anna Claesson
Telefon: 0511-38 67 13
E-post: anna.claesson2@edu.gotene.se

Kuratorer

Lundabyn & Lunden

Mona Andersson
Telefon: 0511-38 61 58
E-post: mona.andersson@gotene.se

Liljestensskolan

Krystal Larsson Handy
Telefon: 0511-38 64 25
E-post: krystal.larssonhandy@gotene.se

Ljungsbackenskolan

Eva Långström
Telefon: 0511-38 64 74
E-post: eva.langstrom@gotene.se

Hällekis skola & Källby Gård

Sonja Ljungberg
Telefon: 0511-38 61 28
E-post: sonja.ljungberg@gotene.se

Prästgårdsskolan

Åsa Larsson
Telefon: 0511-38 60 79
E-post: asa.larsson@gotene.se

Psykologer

Mia Ejnefjäll
Telefon: 0511-38 6
E-post: mia.ejnefjall@gotene.se

Titti Dahlin
Telefon: 0511-38 6
E-post: titti.dahlin@gotene.se

Tillbaka till skolan Teamet (TTS)

Hanna Abrhamsson
Telefon: 0511-38 64 54
E-post: hanna.abrahamsson@gotene.se

Lina Kjellqvist
Telefon: 0511-38 61 65
E-post: lina.kjellqvist@gotene.se

Chef för elevhälsan

Christina Lindblad
Telefon: 0511-38 63 04
E-post: christina.lindblad@gotene.se

Relaterade sidor

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!