Kontaktinformation till Hällekis skola

Besöksadress

Hällekis skola
Industrivägen 1
533 74 Hällekis

Kontaktinformation

Rektor

Paula Westerling
Telefon: 0511-38 61 29
E-post: paula.westerling@gotene.se

Skolexpedition

Ann-Sofie Svantesson
Telefon: 0511-38 66 10
E-post: ann-sofie.svantesson@gotene.se

Personalrum

Telefon: 070-890 78 46

Skolsköterska

Maria Björlin
Telefon: 0511-38 64 51
E-post: maria.bjorlin@gotene.se

Skolrestaurang

Eva Johnson
Telefon: 0511-38 66 15
E-post: eva.johnson@skara.se

Specialpedagoger

Tobias Hellström
Telefon: 0511-38 64 34
E-post: tobias.hellstrom@gotene.se

Simone Jansson Telefon: 0511-38 65 14 E-post: simone.jansson@gotene.se

Vaktmästare

Henrietta Nielsen-Lindh
Telefon: 0511-322 07
E-post: henrietta.nielsen-lindh@skara.se

Kurator

Mona Andersson
Telefon: 0511-38 61 58
E-post: mona.andersson@gotene.se

Fritidshemmet Kullen

Telefon klockan 6.00-9.00 och 14.50-18.00: 070-890 75 18
Telefon övrig tid: 070-890 78 46

Relaterade sidor

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!