Lyssna

Kontaktinformation elevhälsan

Här hittar du kontaktinformation till personalen som tillhör elevhälsan.

Postadress

Elevhälsan
Götene kommun
533 80 Götene

Skolsköterskor

Källby Gård +

Hällekis skola

Caroline Gustafsson
Telefon: 0511-38 61 63
E-post: caroline.gustafsson@gotene.se

Liljestensskolan

Monika Edh Sheperd
Telefon: 0511-38 61 81
E-post: monika.edhsheperd@gotene.se

Ljungsbackenskolan +

Lundabyn

Maria Björlin
Telefon: 0511-38 61 94
E-post: maria.bjorlin@gotene.se

Prästgårdsskolan

Lone Zetterlund
Telefon: 0511-38 65 15
E-post: lone.zetterlund@gotene.se

Specialpedagoger

Hällekis skola

Petra Lidholm
Telefon: 0511-38 64 50
E-post: petra.lidholm@edu.gotene.se

Källby Gård + Lundabyn

Simone Lindström
Telefon: 0511-38 65 14
E-post: simone.lindstrom@edu.gotene.se

Liljestensskolan

Anna Andersson
Telefon: 0511-38 64 45
E-post: anna.andersson@edu.gotene.se

Åsa Larsson
Telefon: 0511-38 60 79
E-post: asa.larsson@edu.gotene.se

Ljungsbackenskolan

Josefine Karlsson
Telefon: 0511-38 68 51
E-post: josefine.karlsson@edu.gotene.se

Prästgårdsskolan

Petra Lidholm
Telefon: 0511-38 64 50
E-post: petra.lidholm@edu.gotene.se

Förskolor

Anna Claesson
Telefon: 0511-38 67 13
E-post: anna.claesson2@edu.gotene.se

Kuratorer

Hällekis skola

Azemine Istefi Alloqi
Telefon: 0511-38 67 08
E-post: Azemine.IstefiAlloqi@gotene.se

Källby Gård

Lina Kjellqvist
Telefon: 0511-38 61 65
E-post: lina.kjellqvist@gotene.se

Liljestensskolan

Krystal Larsson Handy
Telefon: 0511-38 64 25
E-post: krystal.larssonhandy@gotene.se

Ljungsbackenskolan

Fredrika Fors
Telefon: 0511-38 64 74
E-post: fredrika.fors@gotene.se

Hällekis skola & Lundabyn

Azemine Istefi Alloqi
Telefon: 0511-38 67 08
E-post: Azemine.IstefiAlloqi@gotene.se

Prästgårdsskolan

Mona Andersson
Telefon: 0511-38 61 58
E-post: mona.andersson@gotene.se

Psykologer

Mia Ejnefjäll
Telefon: 0511-38 68 89
E-post: mia.ejnefjall@gotene.se

Emilia Nordström
Telefon: 0511-38 61 71
E-post: emilia.nordstrom@gotene.se

Tillbaka till skolan Teamet (TTS)

Caroline Bogren
Telefon: 0511-38 64 54
E-post: caroline.bogren@gotene.se

Oscar Hasslekvist
Telefon: 0511-38 61 28
E-post: oscar.hasslekvist@gotene.se

Chef för elevhälsan

Christina Lindblad
Telefon: 0511-38 63 04
E-post: christina.lindblad@gotene.se

Relaterade sidor

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!