Enheter inom äldreomsorgen

Götene hemvård (Norra gruppen och Centrum)

Enhetschef Thomas Lundberg
Telefon: 0511-38 61 26
E-post: thomas.lundberg@gotene.se

Götene hemvård (Västra gruppen, Nattpatrullen och Träffpunkten)

Enhetschef Ewa Karlsson
Telefon: 0511-38 68 52
E-post: ewa.karlsson@gotene.se

Äldreomsorg Hällekis (hemvård och Skogsbackens äldreboende)

Enhetschef Birgitta Hassellöf
Telefon: 0511-38 66 60
E-post: birgitta.hassellof@gotene.se

Äldreomsorg Lundsbrunn (hemvård)

Enhetschef Camilla Karlsson
Telefon: 0511-38 65 62
E-post: camilla.karlsson@gotene.se

Äldreomsorg Källby (hemvård och Fridebogårdens äldreboende)

Enhetschef Camilla Karlsson
Telefon: 0511-38 65 62
E-post: camilla.karlsson@gotene.se

Ceciliagårdens äldreboende

Enhetschef Maria Elmlund
Telefon: 0511-38 68 50
E-post:maria.elmlund@gotene.se

Kastanjegårdens äldreboende

Enhetschef Päivi Varis Pettersson
Telefon: 0511-38 61 22
E-post: paivi.varis-pettersson@gotene.se

Helenagårdens äldreboende

Enhetschef Anna Tapper Andersson
Telefon: 0511-38 61 20
E-post: anna.tapperandersson@gotene.se

Kommunrehab, korttidsavdelning, hemsjukvård

Enhetschef Marianne Edelbring
Telefon: 0511-38 69 34
E-post: marianne.edelbring@gotene.se

Vikariepoolen

Enhetschef Adam Nord
Telefon: 0511-38 67 60
E-post: adam.nord@gotene.se

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!


Sidansvarig: Elisabeth Gerhardsson, senast ändrad 26 oktober 2017