Kulturskolans personal

Musikverksamheten

Ingrid Carlsson: cello, piano, Stråkligan
E-post: ingrid.m.carlsson@gotene.se

Magnus Lundberg: piano, sång
E-post: magnus.lundberg@gotene.se

Ulla Stern: fiol, altfiol, Stråkligan
E-post: ulla.stern@gotene.se

Andreas Brink: gitarr, elgitarr, elbas, minigitarristerna      
E-post: andreas.brink@gotene.se

Martin Lindqvist: klarinett, saxofon, slagverk, musikdata, blåsorkester, brasslek
E-post: martin.lindqvist@gotene.se

Steffen Mickeler: trumpet, valthorn, baryton, trombon, blåsorkester, brasslek
E-post: steffen.mickeler@gotene.se

Lena Öberg: tvärflöjt, blockflöjt, blåsorkester, Toot-verksta´n, samordnare
E-post: lena.oberg@gotene.se

Kulturverksamheten

Helen Winberg: teater
E-post: helen.winberg@gotene.se

Björn Karlsson: teater
E-post: bjorn.karlsson@abf.se
Björn är anställd av arbetarnas bldningsförbund (ABF).

Linus Johansson: dans
E-post: gotene@sv.se
Linus är anställd av studieförbundet vuxenskolan (SV).

Lindali Winberg: skaparverkstad
E-post: jytte.rixman-svantesson@gotene.se
Lindalis mail läses av enhetschefen

Administration

Lisa Gindemo Lidström: handläggare
E-post: lisa.gindemolidstrom@gotene.se

Jytte Rixman-Svantesson: enhetschef
Telefon: 0511-38 60 61
E-post: jytte.rixman-svantesson@gotene.se



Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!


Sidansvarig: Lena Öberg, senast ändrad 25 januari 2019

Musikskolan
Skolgatan 4
533 31 Götene
Telefon: 0511-38 68 56

Skicka e-post

Följ Götene kommun:
Prenumerera på Götene kommuns nyheter via RSS
Följ Götene kommun på Facebook
Följ Götene kommun på Twitter
Se bilder från Götene kommun på Flickr
Se Götene kommuns filmer på YouTube