Kontaktinformation
Fritid-Ungdom

Här jobbar ett härligt gäng med Fritidsledare. Alla har olika ansvarsområden så kontakta i första hand den som din fråga gäller.

Catrine Persson: catrine.persson@gotene.se
- Teamledare för Fritid-ungdom
- Verksamhetsutvecklare för Kultur och Fritid
- Ungdomsdemokrati
- Götene Skatepark
- En snabb slant
- Må bra läger/aktivitetsdag tillsammans med Axevalla folkhögskolas Fritidsledarlinje
- Arrangemang
- Samverkan med andra organisationer och kommuner
Tel: 0511-386186 eller 070- 60 75 907

Susanne Lövgren Frost: Susanne.LofgrenFrost@gotene.se
- Ungdomsdemokrati
- Liljestensskolans café
- Integrations och grupparbete för tjejer
- En snabb slant
- Samverkan med andra organisationer
- Arrangemang
Tel: 0511-386083 eller 0702- 60 23 38

Niclas Andersson: Nicklas.Andersson@gotene.se
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Musik
- Arrangemang
- Skolinformation
- Fält
Tel: 0708- 90 76 79

Camilla Löfgren Strand: Camilla.LofgrenStrand@gotene.se
- Tjejgrupper
- Liljestensskolans café
- Fältarbete kvällstid
- Drogförebyggande arbete
- Fritidsgårdarna
- Arrangemang
Tel: 0768- 33 81 15

Liselotte Hansen: Liselott.Hansen@gotene.se
- Fritidsledare på fritidsgårdarna
- Arrangemang
Tel: 0702- 60 23 35

Marcus Andersson: marcus.andersson@gotene.se
- Friluftspedagog
- Fritidsgård
- Läger
- Arrangemang
Tel: 0735-75 60 45

Vik. fritidsledare Dennis Mann: dennis.mann@gotene.se
- Fritidsgårdar
- Liljestensskolans café
- skateparksaktiviteter
- Grupper
- Arrangemang
- Fält
Tel: 0704-24 33 39

Vik. fritidsledare Aka Akaberinejad Hosseini Aka.AkaberinejadHosseini@gotene.se
- Fält
- Fritidsgårdar
- Arrangemang
- Sommarverksamhet
Tel: 0702-60 23 34

Vik. fritidsledare Sebastian Bergenwall
Sebastian.Bergenwall@gotene.se
- Fritidsgårdar
- Arrangemang
- Sommarverksamhet
- Fält
Tel: 0708-90 77 72

 

Linn Stenbäck: Linn.Stenback@gotene.se
Linn är mammaledig under 2020

Josefine Prytz: josefine.prytz@gotene.se
Josefine är mammaledig under 2020

Johannes Barsch - tjänstledig till 2021

Fritid ungdom 2019

Fritidsledare Fritid-ungdom/Kultur fritid Götene kommun

Relaterade sidor

Var det här informationen du sökte?


För att vi ska kunna hjälpa dig hitta rätt behöver vi kunna kontakta dig.
Hur vill du bli kontaktad?


Tack för att du hjälper oss!